DSC_0333

Nie każda z nas ma urodę i figurę modelki, jednak umiejętne dobranie koloru, ubioru, czy makijażu może zdziałać cuda. Niezwykłe metamorfozy zdarzają się nie tylko w bajkach. To wspólne dzieło wizażystów, fryzjerów, kosmetyczek i krawców. Teraz możliwość zmiany swego wyglądu leży w zasięgu Twojej ręki. Jednoczymy swoje siły, wiedzę, talent i doświadczenie, by pomóc Tobie w odkryciu Twych najlepszych stron.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Zapewne słyszałaś o CZTERECH PORACH ROKU w urodzie. Czy jesteś WIOSNĄ czy JESIENIĄ? A może nie możesz się zdecydować, bo Twoja uroda jest tak bogata w swych odcieniach. Być może chciałabyś zmienić kolor włosów a nawet oczu, lub po prostu pokazać światu atuty swojej urody. Prezentuję nową, uniwersalną i przejrzystą metodę doboru twoich kolorów. Używam ponad 150 kolorowych chust, aby określić Twój typ urody i stworzyć harmonijny wizerunek.

DOBÓR UBIORU

Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, jednak to jakim stylu się ubieramy i jakie fasony nosimy może wiele o nas powiedzieć. Ubiór może być formą autoekspresji, sposobem na pokazanie kim się jest. Dzięki spotkaniu ze mną poznasz najkorzystniejsze dla Ciebie fasony, które zatuszują niedoskonałości figury a podkreślą Twoje atuty. Pomogę Ci wypracować styl, który najlepiej wyrazi Ciebie. Podpowiem w co najlepiej ubrać się:
– do pracy
– na codzień
– na wieczór
tak, abyś była ubrana adekwatnie do okoliczności, a przy tym czuła się zawsze naturalnie i swobodnie.
Poznasz najkorzystniejsze dla Ciebie fasony, które zatuszują niedoskonałości figury a podkreślą Twoje atuty. Pomogę Ci wypracować styl, który najlepiej wyrazi Ciebie. Podpowiem w co najlepiej ubrać się.

 

MAKIJAŻ

 

Na podstawie analizy kolorystycznej, dobiorę idealny dla Ciebie makijaż dzienny i wieczorowy. Za pomocą makijażu wymodeluję wizualnie Twoją twarz. Zapomnij o kompleksach na tle zbyt dużego nosa, czy za małych oczu. Dzięki mnie uwierzysz, że jesteś piękna, tylko, że jak każdy kamień szlachetny potrzebujesz oszlifowania i właściwej oprawy. Doradzę też jaki rodzaj fryzury i kolor włosów będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

Na koniec otrzymujesz swój osobisty paszport kolorystyczny, otwierający Ci drogę do świata piękna i elegancji. To wspaniała pomoc przy zakupach:
– bo nie popełniasz pomyłek
– oszczędza twój czas i pieniądze
– sprawia, że zawsze masz co na siebie włożyć
– pozwala doskonale zorganizować szafę

colorpassport

Aktualne zdjęcia paszportów kolorystycznych i moje małe artykuliki można znaleźć na facebooku pod nazwą Tonalna analiza kolorystyczna wrocław chusty do analizy kolorystycznej
https://www.facebook.com/chustydoanalizykolorystycznej/

Zapraszam